| Voltage (V) | 220/110 V |
| Frequency (Hz) | 50/60Hz |
| Power (KW/HP) | 1100w / 2 hp |
| Speed (RPM) | 2800 |
| Capacity (L/min) | 254 psi |
| Nosie (dB) | 70 |
| Pressure (BAR) | 8 kg / 115 psi |
| Standrad packic | 1 pcs |
| Voltage (V) | 220/110 V |
| Frequency (Hz) | 50/60Hz |
| Power (KW/HP) | 1100w / 2 hp |
| Speed (RPM) | 2800 |
| Capacity (L/min) | 254 psi |
| Nosie (dB) | 70 |
| Pressure (BAR) | 8 kg / 115 psi |
| Standrad packic | 1 pcs |