| Vacuum Cleaner | AR-80 |
| HSN Code (GST-%) | 85081900 (18%) |
| Power | 4500 W |
| Vacuum Suction | 280 m Bar |
| Capacity | 80 Ltr |
| Height | 95 cm |
| Diameter | 43 cm |
| Airflow | 120 L/S |
| Function | Wet/Dry |
| Voltage | 220V-240V |
| Gross Weight | 27.8 kg |
| Standard Packing | 1 pc |
| Vacuum Cleaner | AR-80 |
| HSN Code (GST-%) | 85081900 (18%) |
| Power | 4500 W |
| Vacuum Suction | 280 m Bar |
| Capacity | 80 Ltr |
| Height | 95 cm |
| Diameter | 43 cm |
| Airflow | 120 L/S |
| Function | Wet/Dry |
| Voltage | 220V-240V |
| Gross Weight | 27.8 kg |
| Standard Packing | 1 pc |