| Vacuum Cleaner | AR-30 |
| HSN Code (GST-%) | 85081900 (18%) |
| Power | 1500 W |
| Vacuum Suction | 200 m Bar |
| Capacity | 30 Ltr |
| Height | 57 cm |
| Diameter | 32 cm |
| Airflow | 53 L/S |
| Function | Wet/Dry |
| Voltage | 220V-240V |
| Gross Weight | 10.3 kg |
| Standard Packing | 1 pc |
| Vacuum Cleaner | AR-30 |
| HSN Code (GST-%) | 85081900 (18%) |
| Power | 1500 W |
| Vacuum Suction | 200 m Bar |
| Capacity | 30 Ltr |
| Height | 57 cm |
| Diameter | 32 cm |
| Airflow | 53 L/S |
| Function | Wet/Dry |
| Voltage | 220V-240V |
| Gross Weight | 10.3 kg |
| Standard Packing | 1 pc |